Навушники
Knowledge Zenith PR1 Pro
Відео 4Фото 8 |
Knowledge Zenith PR1 Pro |
|
Планарні драйвери, алюмінієвий плетений кабель.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knowledge Zenith 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knowledge Zenith.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knowledge Zenith PR1 Pro
Усі ціни 17 →Навушники KZ Audio PR1 Pro Black | 4 735 грн. |
Навушники Knowledge Zenith PR1 PRO (90403151) Black | 5 850 грн. |
Навушники Knowledge Zenith PR1 Pro Black 90403151 | 5 850 грн. |
Наушники Knowledge Zenith PR1 Pro Black | 5 850 грн. |
Knowledge Zenith Knowledge Zenith KZ PR1 Pro Black | 4 735 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →