Навушники
Sony MDR-XB75AP
Відео 11Фото 3 |
Sony MDR-XB75AP |
|
Посилені низькі частоти завдяки технології Bass Duct++.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony MDR-XB75AP
Усі ціни 6 →Гарнітура Sony Sony MDR-XB75AP Black | 2 480 грн. |
Sony MDR-XB75AP Black | 2 171 грн. |
Sony MDR-XB75AP Black mj-061113 | 2 346 грн. |
Навушники Sony MDR-XB75AP Black | 2 030 грн. |
Sony MDR-XB75AP Black 115132 | 2 012 грн. |
Sony MDR-XB75AP Black STH0021587 | 2 149 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →