Фотоапарат Kodak AZ252
Відео 17Фото 9 |
Компактний суперзум із незмінною оптикою, що забезпечує кратність оптичного зумування 25х. Говорячи конкретніше, об'єктив камери покриває потрібний діапазон фокусних відстаней від 24 до 600 мм. Його світлосила при цьому варіюється від f/3.7 на короткому кінці до f/6.2 телеположення зуму. На різкість фотоапарат наводиться з мінімальної дистанції від 60 см, а в режимі макрозйомки - від 3 см.
Також у моделі є оптична система стабілізації зображення, яка стане в нагоді як при фотографуванні, так і при записі відео (у максимальній роздільній здатності HD - 1280х720 пікселів при 30 к/с). Kodak AZ252 обладнали зручним кільцем вибору режимів зйомки на верхньому торці корпусу, вбудованим спалахом, який добиває на відстані до 7.5 м фіксованим екраном 3-дюймової розмірності по діагоналі. А ось вічка видошукача у конструкції фотоапарата не передбачається. Живиться камера від чотирьох акумуляторів або батарейок пальчикового формату (типу АА). Як сховища даних для знятих фотографій та відеороликів тут передбачається використовувати картку пам'яті SD. Зібраний фотоапарат у корпусі з розмірами 113.6x77.7x69.7 мм та вагою 336 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Купити Kodak AZ252
Усі ціни 6 →Компактний фотоапарат Kodak PixPro AZ252 black | 5 970 грн. |
Компактный фотоаппарат Kodak PixPro AZ252 black | 9 079 грн. |
Фотоапарат Kodak PixPro AZ252 czerwony | 9 635 грн. |
Компактний фотоапарат Kodak PixPro AZ252 black | 9 083 грн. |
Фотоапарат Kodak PixPro AZ252 czarny | 10 947 грн. |
Компактний фотоапарат Kodak PixPro AZ252 black | 9 073 грн. |