Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 64 ГБ (TS64GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 64 ГБ
Усі ціни 22 →Карта пам'яті TRANSCEND SDXC 64GB Class 10 UHS-I R95/W45MB/s (TS64GSD | 299 грн. |
TRANSCEND SDXC 300S 64GB UHS-I U3 (TS64GSDC300S) | 299 грн. |
TRANSCEND 64 GB SDXC I, C10, U3, V30 TS64GSDC300S | 340 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB SDXC class 10 UHS-I U3 V10 (TS64GSDC300S) TS6 | 278 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 278 грн. | 22 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 425 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 548 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 1 447 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 3 475 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →