Фотоапарат Kodak AZ528
Відео 20Фото 9 |
Фотоапарат з фіксованим об'єктивом дивовижної кратності оптичного зумування 52х. У еквіваленті повного кадру оптика камери покриває найширший спектр фокусних відстаней від 24 до 1248 мм. Тим самим забезпечується можливість фотографувати як повсякденні сюжети, так і об'єкти на значній відстані від точки зйомки. Світлосила штатної оптики камери змінюється від світлих f/2.8 на короткому кінці до f/5.6 у телеположенні зуму.
А для компенсації трясіння і забезпечення плавності відеоряду, що записується, Kodak AZ528 обладнали системою оптичної стабілізації зображення. До речі, відеоролики камера знімає в максимальній роздільній здатності Full HD - 1920х1080 пікселів при 30 к/с. Візуватися в процесі зйомки пропонується на 3-дюймовому екрані. Модель придбала у розпорядження Wi-Fi для бездротового сполучення з мобільними гаджетами, обзавелася вбудованим спалахом і зручним кільцем для вибору режимів зйомки. А ще варто відзначити, що на оправу об'єктиву камери можна встановлювати будь-які світлофільтри діаметром 52 мм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Купити Kodak AZ528
Дзеркальний фотоапарат Kodak AZ528 Midnight blue | 13 353 грн. |
Фотоапарат Kodak AZ528 WiFi czarny | 13 120 грн. |
Дзеркальний фотоапарат Kodak AZ528 Midnight blue | 13 343 грн. |
Зеркальный фотоаппарат Kodak AZ528 Midnight blue | 13 349 грн. |
Фотоапарат Kodak AZ528 WiFi Niebieski | 14 186 грн. |