Унітаз Koller Pool Twist Tornado TW-0610-RC-C
Koller Pool Twist Tornado TW-0610-RC-C |
|
Система змиву Tornado (змив потужним завихренням води).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Twist Tornado TW-0610-RC-C
Унітаз підлоговий Koller Pool Twist TW-0610-RC-C з бачком і сидінням Soft | 8 999 грн. |
Унітаз-компакт Koller Pool TWIST із сидінням Soft-close (TW-0610-RC-C + TW | 8 999 грн. |
Унітаз підлоговий Koller Pool Twist TW-0610-RC-C з бачком і сидінням Soft | 8 999 грн. |
Унітаз-компакт KOLLER POOL Twist TW-0610-RC-C+TW-0610-RC-T с бачком и сиде | 8 999 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий Koller Pool TWIST з кришкою та бачком змивним, б | 9 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →