Унітаз Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023
Фото 5 |
Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023 |
|
Унітаз може продаватись без зливного бачка (тільки чаша).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 010/020 Clean On K114-023
Cersanit Cersanit Чаша унітаза CREA CLEAN ON, унів, овал.+сид SLIM дюр пов | 8 502 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Crea Clean On (K114-023) | 9 969 грн. |
Чаша унітаза Cersanit Crea Clean On овальна з сидінням Slim (K114-023) | 9 030 грн. |
Чаша для унітаза-компакта овальна Cersanit Crea K114-023 CleanOn з сидіння | 9 482 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →