Змішувач Koller Pool Twist TW 0200
Фото 2 |
Koller Pool Twist TW 0200 |
|
Змішувач має хромоване покриття з 3-х шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Німеччина) економить до 40% води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Twist TW 0200
Koller Pool Koller Pool Twist змішувач для умивальника TW0200 | 1 798 грн. |
Змішувач для раковини KOLLER POOL Twist TW0200 | 1 798 грн. |
Змішувач одноважільний KOLLER POOL серії TWIN для раковини 35 мм TW0200 | 1 798 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →