Унітаз Primera Topic 2.0 8490021
Primera Topic 2.0 8490021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Topic 2.0 8490021
Усі ціни 7 →Унітаз підлоговий Primera Topic 2.0 8490021 з бачком і сидінням Soft Close | 8 879 грн. |
Унітаз-компакт Primera Topic 2.0 у комплекті з сидінням Soft Close 8490021 | 11 009 грн. |
Primera Primera Topic 2.0 (8490021) 8490021 | 8 879 грн. |
Унитаз-компакт Primera Topic 2.0 с крышкой Soft Close (8490021) 201120 | 10 999 грн. |
Унітаз компакт-диск Primera 8490021 Topic 2.0 без обідка + кришка Soft Clo | 8 879 грн. |
Унітаз-компакт PRIMERA Topic 2.0 Rimless 8490021 із сидінням Soft Close дю | 8 879 грн. |
Primera Primera Topic 2.0 (8490021) 8490021 | 6 120 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →