Пісуар Kolo Felix 26000
Kolo Felix 26000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Felix 26000
Kolo Kolo FELIX пісуар, гор.випуск заднє підведення (підлога) - 26000000 | 2 462 грн. |
Уринал Kolo Felix (26000000) 26000000 | 2 440 грн. |
Пісуар KOLO NOVA PRO FELIX 26000000 | 2 463 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →