Пісуар Cersanit Apollo A101 KPL
Cersanit Apollo A101 KPL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Apollo A101 KPL
Усі ціни 7 →Пісуар підвісний Cersanit Apollo (K11-0025) K11-0025 | 2 559 грн. |
Cersanit Cersanit Пісуар APOLLO А 101 верт. підв. з кріпленням без коробки | 2 159 грн. |
Пісуар Cersanit Appollo A101 KPL (K11-0025) | 2 298 грн. |
Уринал (писсуар) Cersanit Apollo A101 K11-0025 | 2 431 грн. |
Писсуар подвесной Cersanit Apollo (K11-0025) K11-0025 | 2 298 грн. |
Пісуар Cersanit APOLLO А101 з кріпленням (підвід зверху) 8694900303180 | 2 306 грн. |
Пісуар CERSANIT APPOLLO A101 K11-0025 | 2 439 грн. |
Додаткові функції і можливості пісуара Cersanit Apollo A101 KPL:
- В комплекті болти для монтажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →