БФП Konica Minolta Bizhub 287 (A7AH027)
Відео 2 | 53 792 грн. в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Konica Minolta Bizhub 287
BizhubLANNFC2-сторонній друкавтоскануванняємний накопичувачвеликий екранОЗП ≥ 1.5 ГБшвидкий процесор
Тип:монохромний, лазерний
Формат:A3
Підключення:USB B, NFC, LAN
Роздільна здатність друку:1800х600 dpi
Сканування:600х600 dpi
Ч/б друк:28 стр/хв
Кількість картриджів:1 шт
Всі характеристики
Серія Konica Minolta Bizhub
від 158 000 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 102 213 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 6144 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 17 958 грн.
кольоровий, лазерний, A4, 2400x600 dpi, ч/б 31 стр/хв, кольоровий 31 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 37 843 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 600х600 dpi, сканування 600х600 dpi, ОЗП 256 МБ, LAN
від 43 214 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
від 309 304 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 43 747 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 33 стр/хв, кольоровий 33 стр/хв
від 110 290 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 58 507 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, кольоровий 40 стр/хв
від 61 582 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 4096 МБ, LAN, жорсткий диск, 16 ГБ
від 13 194 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 101 393 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 5120 МБ, LAN, факс, жорсткий диск, 256 ГБ
від 25 133 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 50 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 87 371 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 5120 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 204 467 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 87 494 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 5120 МБ, LAN, факс, жорсткий диск, 256 ГБ
від 56 867 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
Відеоогляди
Konica Minolta Bizhub 227/ 287/367 specifications|detailed explanation| tamil.#konicaminolta#konica
3 листопада 20213 471 перегляд
Konica Minolta Bizhub 287 Drum Unit Unboxing || Tech Allrounder
14 лютого 2020696 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 41 574 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
від 46 199 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 600х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 1048 МБ, LAN
від 38 999 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN
від 34 907 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1536 МБ, швидкий процесор, LAN
від 10 430 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 5 569 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 5 829 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 962 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 5 299 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 18 510 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 27 760 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 10 915 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 64 МБ