БФП Konica Minolta Bizhub C360i (AA2J021)
Відео 6Фото 6 |
Konica Minolta Bizhub C360i
BizhubLAN2-сторонній друк2-стороннє скануванняавтоскануванняємний накопичувачвеликий екранОЗП ≥ 1.5 ГБ
Тип:кольоровий, кольорів 4, лазерний
Формат:A3
Підключення:USB B, LAN
Роздільна здатність друку:1800х600 dpi
Сканування:600х600 dpi
Ч/б друк:36 стр/хв
Кольоровий друк:36 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Всі характеристики
Серія Konica Minolta Bizhub
від 158 000 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 102 213 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 6144 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 17 958 грн.
кольоровий, лазерний, A4, 2400x600 dpi, ч/б 31 стр/хв, кольоровий 31 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 43 214 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
від 13 194 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 309 304 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 25 133 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 50 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 110 290 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 37 843 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 600х600 dpi, сканування 600х600 dpi, ОЗП 256 МБ, LAN
від 234 684 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 43 747 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 33 стр/хв, кольоровий 33 стр/хв
від 77 736 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 58 507 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, кольоровий 40 стр/хв
від 53 792 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 376 544 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 158 711 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 181 548 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, ОЗП 4096 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
Відеоогляди
Konica Minolta bizhub C250i C300i C360i
30 квітня 201922 741 перегляд
Konica Minolta bizhub c360i Color Copier Printer Scanner-Meter Only 20k
16 березня 2023542 перегляда
Konica Minolta bizhub c360i Color Copier Printer Scanner-Meter Only 3k
9 вересня 2023449 переглядів
Konica Minolta bizhub C360i - Quick Intro
28 квітня 20222 212 переглядів
Konica Minolta bizhub C360i/C300i/C250i
23 грудня 2019343 перегляда
Konica Minolta C250i/C300i/C360i Series - Quick Intro
4 червня 201954 483 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 430 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 5 549 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 5 829 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 962 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 5 299 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 19 293 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 27 760 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 10 915 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 64 МБ
від 7 216 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 15 939 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 16 689 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 5 235 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея