Газонокосарка Konner&Sohnen KS 32LM
Konner&Sohnen KS 32LM
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1000 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:32 см
Висота косіння:від 25 мм, до 65 мм
Травозбірник:25 л
Вага:6.9 кг
Компактна провідна газонокосарка із шириною корпусу 32 см. Підходить для догляду за газонами на невеликих присадибних ділянках. Привід різальної системи здійснюється за рахунок роботи електродвигуна, що має потужність 1000 Вт. Висота косіння (25 – 65 мм) змінюється вручну. Для цього слід перевернути газонокосарку Konner&Sohnen KS 32LM і переставити колісні осі з одного паза до іншого. Скошена рослинність збирається в жорсткий пластиковий травозбірник, що має об'єм 25 л. Завдяки невеликій вазі (6.9 кг), даною газонокосаркою легко можуть користуватися жінки та люди похилого віку.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики KS 32LM
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 32LM
Усі ціни 19 →Konner&Sohnen Könner & Söhnen KS 32LM | 3 149 грн. |
Електрична газонокосарка KS 32LM | 3 149 грн. |
Газонокосилка электрическая Konner&Sohnen Ks 32LM | 3 500 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 32LM, 1000Вт (KS32LM) | 3 149 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 32LM, 1000Вт (KS32LM) | 3 149 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →