Тример Konner&Sohnen KS BCT-1400
Фото 3 |
Konner&Sohnen KS BCT-1400
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1400 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:4.5 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики KS BCT-1400
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS BCT-1400
Тример садовий електричний KS BCT-1400 | 3 599 грн. |
Тример садовий електричний K?nner&S?hnen KS BCT-1400 | 3 599 грн. |
Тример електричний Konner&Sohnen KS BCT-1400 (1.4 кВт, 420 мм) | 3 599 грн. |
Триммер электрический Konner&Sohnen KS BCT-1400 | 3 599 грн. |
Мотокоса садова електрична KS BCT-1400 | 3 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →