Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM-BL
Електрична газонокосарка, що працює від мережі. Оснащена ефективним безщітковим двигуном потужністю 1400 Вт, який відрізняється більш високою надійністю порівняно з електромоторами, що мають традиційну конструкцію. Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM-BL зрізає траву смугами шириною 38 см за допомогою дволопатевого ножа, що знаходиться під декою. Висоту косіння можна регулювати в діапазоні 25 – 65 мм.
Вона налаштовується за допомогою синхронного механізму, що має 5 ступенів, який піднімає або опускає корпус газонокосарки під час переміщення важеля. Під час роботи апарат на ходу збирає скошену рослинність у 50-літровий травозбірник. Він має комбіновану конструкцію: верхня частина зроблена з пластику, а боковини та низ – з текстильного матеріалу. Колеса мають діаметр 15 см на передній осі та 18 см на задній. Вага апарата дорівнює 16.5 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 38LM-BL
Усі ціни 20 →Електрична газонокосарка KS 38LM-BL | 6 799 грн. |
Konner&Sohnen Könner & Söhnen KS 38LM-BL | 6 799 грн. |
Газонокосилка электрическая Konner&Sohnen Ks 38LM-BL | 6 799 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM-BL, 1400Вт, 38см, 25-65мм, 230-240 | 6 799 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM-BL, 1400Вт (KS38LM-BL) | 6 799 грн. |