Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM
Konner&Sohnen KS 38LM
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1400 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:40 л
Вага:11.9 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики KS 38LM
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 38LM
Усі ціни 17 →Електрична газонокосарка KS 38LM | 6 299 грн. |
Konner&Sohnen Könner & Söhnen KS 38LM | 6 299 грн. |
Газонокосилка электрическая Konner&Sohnen Ks 38LM | 6 299 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM, 1400Вт, 38см, 25-75мм, 230-240В, | 6 299 грн. |
Газонокосарка Konner&Sohnen KS 38LM, 1400Вт (KS38LM) | 6 299 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →