Радіатор опалення Korado Radik VK11 300x1400
від 6 389 до 6 500 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK11 35
Характеристики
Korado Radik VK11 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK11 300x1400
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 300x1400 мм нижнє підключ | 6 389 грн. |
Радіатор Korado 11VK 300X1400 нижнє підключення 11030140-60-0010 | 6 500 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11-VK 300х1400 мм (11030140-60-0010) | 6 389 грн. |
Закрити
Рекомендуємо