Радіатор опалення Korado Radik Klasik 20
від 3 997 до 9 935 грн. Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 20 4
Radik Klasik 20 600x1100 | сталь | 20 | бічне | 1/2" | 3 997 .. 8 394 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
Radik Klasik 20 600x1400 | сталь | 20 | бічне | 1/2" | 4 730 .. 9 935 грн. | Порівняти ціни 3 | ||
Radik Klasik 20 500x800 | сталь | 20 | бічне | 1/2" | 6 052 грн. | Порівняти ціни 2 | ||
Radik Klasik 20 600x800 | сталь | 20 | бічне | 1/2" | 6 832 грн. | Порівняти ціни 2 |
Рекомендуємо