Радіатор опалення Korado Radik VK33 500x1000
від 13 534 до 13 725 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 48
Характеристики
Korado Radik VK33 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 500x1000
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 500x1000 мм нижнє підключ | 13 534 грн. |
Радіатор Korado 33VK 500X1000 нижнє підключення 33050100-60-0010 | 13 725 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 500x1000 мм нижнє підключ | 13 534 грн. |
Закрити
Рекомендуємо