Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 600x2600
від 11 779 до 19 708 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 600x2600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 600x2600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 600x2600 мм бокове підключ | 18 379 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x2600 | 11 779 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x2600 | 19 708 грн. |
Радіатор Korado 22К 600Х2600 бокове підключення 22060260-50-0010 | 18 636 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 600х2600 мм (22060260-50-0010) | 18 379 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 600x2600 мм бокове підключ | 18 379 грн. |
Korado 22-K 600x2600 | 18 379 грн. |
Закрити
Рекомендуємо