Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 300x1600
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 300x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1600 мм бокове підключ | 12 991 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1600 | 8 351 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1600 | 13 973 грн. |
Радіатор Korado 33К 300Х1600 бокове підключення 33030160-50-0010 | 13 213 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1600 мм бокове підключ | 12 991 грн. |
Korado 33-K 300x1600 | 12 991 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 300x1600 (33030160-50-0010) | 8 290 грн. |
Закрити
Рекомендуємо