Радіатор опалення Korado Radik Klasik 10 600x1400
Модифікації Korado Radik Klasik 10 16
Характеристики
Korado Radik Klasik 10 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 10 600x1400
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 600x1400 мм бокове підключ | 5 559 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 10K 600x1400 мм бокове підключ | 5 566 грн. |
Korado 10-K 600x1400 | 2 650 грн. |
Закрити
Рекомендуємо