Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 600x1400
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 600x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x1400 мм бокове підключ | 7 049 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x1400 | 4 535 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x1400 | 7 587 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x1400 мм бокове підключ | 7 049 грн. |
Korado 11-K 600x1400 | 4 744 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11K 600x1400 (11060140-50-0010) | 4 616 грн. |
Закрити
Рекомендуємо