Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 500x900
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 500x900
Сортувати
Korado Korado 11-K 500x900 | 4 753 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 500x900 мм бокове підключе | 4 487 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x900 | 3 059 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x900 | 5 118 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо