Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 600x800
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 600x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 600x800
Сортувати
Korado Korado 11-K 600x800 | 4 675 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x800 мм бокове підключе | 4 675 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x800 | 3 010 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x800 | 5 035 грн. |
Радіатор Korado 11К 600x800 бокове підключення 11060080-50-0010 | 4 760 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11-K 600х800 мм (11060080-50-0010) | 4 675 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x800 мм бокове підключе | 4 675 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11K 600x800 (11060080-50-0010) | 4 675 грн. |
Закрити
Рекомендуємо