Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 600x1000
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 600x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 600x1000 мм бокове підключ | 8 224 грн. |
Korado Korado 22-K 600x1000 | 8 224 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x1000 | 5 590 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x1000 | 9 353 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо