Радіатор опалення Korado Radik VK22 500x400
від 5 194 до 5 543 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 500x400
Сортувати
Korado Korado 22-VK 500x400 | 5 194 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x400 мм нижнє підключе | 5 194 грн. |
Радіатор Korado 22VK 500X400 нижнє підключення 22050040-60-0010 | 5 543 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x400 мм нижнє підключе | 5 194 грн. |
Закрити
Рекомендуємо