Радіатор опалення Korado Radik VK22 600x1000
від 6 721 до 10 271 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 600x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x1000 мм нижнє підключ | 10 128 грн. |
Радіатор Korado 22VK 600X1000 нижнє підключення 22060100-60-0010 | 10 271 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 600х1000 мм (22060100-60-0010) | 10 128 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x1000 мм нижнє підключ | 10 128 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 600x1000 (22060100-60-0010) | 6 721 грн. |
Закрити
Рекомендуємо