Радіатор опалення Korado Radik VK22 600x3000
від 23 550 до 23 872 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 600x3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 600x3000
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x3000 мм нижнє підключ | 23 550 грн. |
Радіатор Korado 22VK 600X3000 нижнє підключення 22060300-60-0010 | 23 872 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 600x3000 мм нижнє підключ | 23 550 грн. |
Закрити
Рекомендуємо