Радіатор опалення Korado Radik VK11 400x800
від 3 657 до 5 514 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK11 37
Характеристики
Korado Radik VK11 400x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK11 400x800
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 400x800 мм нижнє підключе | 5 514 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11-VK 400х800 мм (11040080-60-0010) | 5 514 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 400x800 мм нижнє підключе | 5 514 грн. |
Korado 11-VK 400x800 | 5 514 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11VK 400x800 (11040080-60-0010) | 4 196 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11VK 400x800 (11040080-60-0010) | 3 657 грн. |
Закрити
Рекомендуємо