Радіатор опалення Korado Radik VK33 400x1100
від 9 274 до 13 994 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 49
Характеристики
Korado Radik VK33 400x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 400x1100
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1100 мм нижнє підключ | 13 994 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-VK 400х1100 мм (33040110-60-0010) | 13 994 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1100 мм нижнє підключ | 13 994 грн. |
Korado 33-VK 400x1100 | 13 994 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 400x1100 (33040110-60-0010) | 10 648 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 400x1100 (33040110-60-0010) | 9 274 грн. |
Закрити
Рекомендуємо