Цифрове піаніно Korg C1 Air
Відео 6Фото 3 |
Korg C1 Air
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:120 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:30 шт.
Жорсткість:зважена
Bluetooth
Всі характеристики
Характеристики C1 Air
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Korg C1 Air
Усі ціни 26 →Цифровое пианино KORG C1 AIR-BR | 52 600 грн. |
Цифрове піаніно Korg C1 Air BR | 52 600 грн. |
Цифровое пианино Korg C1 Air WH | 44 800 грн. |
Цифровое пианино KORG C1-AIR-BK | 52 600 грн. |
Korg C1 Air WA | 59 280 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →