Всесезонна шина Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Відео 21Фото 3 |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
|
Як випливає з назви, шини Kormoran All Season розраховані на цілорічну експлуатацію без необхідності сезонного перевзуття транспортного засобу. У основі лежить спрямований малюнок протектора у вигляді «риб'якого скелета». Гряда блоків в центральному ядрі протектора розділяється об'ємними дренажними каналами, якими вода і талий сніг відводяться з контактної плями по двох окружних каналах гідроевакуації.
Плечові зони моделі видалися повністю ізольованими, завдяки чому вдалося мінімізувати рівень дорожнього шуму. Численні прорізи в блоках протектора Kormoran All Season 185/65 R15 92V сприяють посиленню зчіпних властивостей на слизьких та мокрих дорожніх покриттях. Загалом шина швидко та ефективно адаптується до різних погодних умов за бортом транспортного засобу. Зазначимо, що у продажу модель представлена і під іншими назвами суббрендів шинної компанії Michelin, зокрема Orium, Riken, Taurus, TIGAR або STRIAL. Все це – якісні «всесезонки» економ-класу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Купити Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Усі ціни 38 →Шина Kormoran All Season 185/65 R15 92V XL | 1 801 грн. |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V XL | 1 996 грн. |
Kormoran ALL SEASON 185/65 R15 92V XL (9052138677) | 3 780 грн. |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V XL | 1 802 грн. |
Kormoran All Season 185/65 R15 92V XL | 2 238 грн. |
Модификації Kormoran All Season 185/65 R15 92V
Ціни на Kormoran All Season 185/65 R15 92V |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 185/65 R15 88H | від 3 830 грн. | 1 пропозиція | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92T | від 3 753 грн. | 3 пропозиції | ||
Kormoran All Season 185/65 R15 92V | від 1 801 грн. | 38 пропозицій |