Зимова шина Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118R
Відео 1Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118R
Усі ціни 24 →Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118/116R (под шип) | 4 427 грн. |
Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118/116R (под шип) | 4 130 грн. |
Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118/116R (под шип) | 4 028 грн. |
Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118/116R (під шип) | 4 937 грн. |
Зимние шины Kormoran VanPro Winter 225/75 R16C 118/116R 1000954749 | 4 419 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →