Літня шина Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Усі ціни 38 →Шина Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V XL | 2 512 грн. |
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V XL | 2 600 грн. |
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V XL | 2 624 грн. |
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V XL | 2 822 грн. |
Kormoran Road Performance (215/60R16 99V) | 2 522 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V
Ціни на Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99H | від 2 597 грн. | 30 пропозицій | ||
Kormoran Road Performance 215/60 R16 99V | від 2 468 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →