Літня шина Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Kormoran ROAD PERFORMANCE 205/60 R16 96W XL (9077987005) | 4 240 грн. |
Шини Kormoran Road Performance 205/60 ZR16 96W XL | 3 911 грн. |
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W XL 751940 | 3 525 грн. |
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W XL | 3 770 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W
Ціни на Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Kormoran Road Performance 205/60 R16 92H | від 2 426 грн. | 33 пропозиції | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96H | від 3 687 грн. | 6 пропозицій | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96V | від 2 388 грн. | 37 пропозицій | ||
Kormoran Road Performance 205/60 R16 96W | від 3 525 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →