Електричний котел Kospel EKCO.R2 4 4 кВт 230 В
Відео 7 |
Електричний одноконтурний опалювальний котел малої потужності із вбудованим циркуляційним насосом та практичною електронною системою керування. Керування котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури у приміщенні (регулятор у комплекті). Має скромну теплову потужність 4 кВт та високий ККД (понад 99%). Може впоратися із обігрівом однокімнатних міських квартир, малого офісу чи господарсько-побутового приміщення площею до 32 м².
Позиціонується як продукт базової цінової категорії. Доступна вартість одноконтурного опалювального котла Kospel EKCO.R2 4 робить його відмінним рішенням для локацій, позбавлених газової мережі або будівель, що використовуються тільки періодично (наприклад, для дач). Може встановлюватися як доповнення до газових чи твердопаливних котлів, тобто. відігравати роль резервного джерела тепла.
Завдяки відсутності палива та самого процесу горіння, ця модель є пожежобезпечною та високою екологічністю. Монтується на стіну, підключається до трифазної або однофазної мережі змінного струму з напругою 380 або 220В. Забезпечує циркуляцію теплоносія в контурі опалення з тиском до 3 бар при діаметрі підключення 3/4″. Для підігріву води обладнано довговічним проточним нагрівальним блоком потужністю 4 кВт з функцією плавного увімкнення/вимкнення. Обладнаний захистом від перегріву, небезпечного підвищення тиску теплоносія та порушення його циркуляції.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Купити Kospel EKCO.R2 4 4 кВт 230 В
Електрокотел Kospel EKCO.R2 4 | 19 275 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.R2 4 (170707) 170707 | 20 340 грн. |
Kospel Kospel EKCO.R2 4 + комнатный регулятор | 20 340 грн. |
Электрический котел Kospel EKCO.R2 - 4 кВт | 18 999 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.R2 4 | 18 290 грн. |
Начальство доручило купити недорогий імпортний електричний котел із термостатом для нового магазинчика на околиці міста. Завдання купити імпортний та ще й недорого виявилося не тривіальним. Німці відпали відразу, голландці пішли за німцями, а от поляки виявилися дуже доречними. Купив цю модель тому, що у ній за помірною ціною є весь потрібний функціонал. А якість матеріалів та складання – європейська. Температура теплоносія регулюється вручну або за допомогою найпростішого аналогового термостату. Скажете, що це не плюс? Отже, ви ніколи не стикалися з програматорами і цифровими термостатами, що безбожно глючають і вимикаються від стрибків напруги. І не завжди стабілізатор допомагає. У разі встановлення цього котла (приватний сектор, малоповерхова забудова, “повітряні” електромережі) такі проблеми більш ніж ймовірні. Здається, в такому разі, чим простіше тим надійніше. Теплообмінник з нержавіючої сталі, якісні ТЕНи. Працює тихо, циркуляційний насос майже не чути. Невеликі розміри. З такими габаритами завжди можна знайти зручне місце для встановлення. Не потребує обслуговування. Одного разу заправив систему і слідкуй щоб у ній тиск не падало. А якщо все зроблено правильно, воно триматиметься роками. Є захист тиску і, звичайно, захист від замерзання. Є семирічна гарантія. На поганеньку дешевку такої гарантії ніколи не дадуть. Немає розширювального бачка, а у конкурентів майже всі мають. користуюся Kospel EKCO.R2 8 місяць і більше |
- Циркуляційний насос
Модификації Kospel EKCO.R2 4
Ціни на Kospel EKCO.R2 4 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.R2 4 4 кВт 230 В | від 18 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 6 6 кВт 230 В | від 18 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 8 8 кВт 400 В | від 18 370 грн. | 15 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 12 12 кВт 400 В | від 18 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 15 15 кВт 400 В | від 18 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 18 18 кВт 400 В | від 18 899 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 21 21 кВт 400 В | від 18 690 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.R2 24 24 кВт 400 В | від 19 100 грн. | 13 пропозицій |