Електричний котел Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В
Ефективний Одноконтурний електричний котел, який може послужити хорошим вибором для організації опалення на площі до 96 м2. Цікавою особливістю даної моделі став встановлений циркуляційний насос з 6-ступінчастим регулюванням швидкості. Додатково є тижневий програматор. При необхідності налаштування роботи теплоелемента можна довірити автоматичного блоку, який використовує виносний датчик температури.
Електричний опалювальний котел Kospel EKCO.L2M 12 здатний додатково забезпечити і функціонування ГВП, але для установки гарячого водопостачання слід використовувати триходовий клапан. Контур циркуляції теплоносія захищений від надлишкового тиску (понад 3 бар). Щоб запобігти появі в системі повітряних пробок, гідрогрупа отримала Автоматичний відведення повітря. Дана модель поставляється без розширювального бака, але користувач зможе самостійно поставити розширювальну ємність, залежно від місткості контуру циркуляції. Панель управління з екраном робить настройку робочих параметрів ще більш простою, зрозумілою і зручною. Така модель стане відмінним рішенням автономного опалення для будь-яких об'єктів житлового та нежитлового фонду.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Купити Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В
Усі ціни 11 →Електрокотел Kospel EKCO.L2M - 12 | 23 100 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.L2M 12 (170728) 170728 | 24 677 грн. |
Kospel Kospel EKCO.L2M-12 | 25 341 грн. |
Электрический котел Kospel EKCO.L2M-12 погодозависимая автоматика | 23 599 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L2M-12 | 23 514 грн. |
Модификації Kospel EKCO.L2M 12
Ціни на Kospel EKCO.L2M 12 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2M 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 22 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 22 090 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В | від 22 250 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В | від 22 270 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В | від 22 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В | від 22 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 21 21 кВт 400 В | від 22 770 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 24 24 кВт 400 В | від 22 950 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 30 30 кВт 400 В | від 25 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 36 36 кВт 400 В | від 26 999 грн. | 13 пропозицій |