Електричний котел Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В
Цей електричний котел насамперед відрізняється підвищеним ККД (на рівні 99.4%) і неймовірно простим управлінням. За регулювання нагріву відповідає вбудована Електроніка. Доступно шість ступенів продуктивності, що дозволяє зробити опалення максимально точним, стабільним і дуже економічним. Це одноконтурна модель з настінним монтажем. Теплообмінник виготовлений з нержавіючої сталі. Передбачена можливість підключення бака непрямого нагріву, для потреб ГВП.
Електричний опалювальний котел Kospel EKCO.L2M 8 укомплектований циркуляційним насосом фірми Wilo, який має функцію частотного регулювання швидкості циркуляції. Робота циркуляційного насоса захищена антиблокувальною системою. Гідравлічна група має клапан скидання надлишкового тиску. Є і автоматичний відведення повітря. А для управління котлом можна використовувати вбудований програматор. У цій моделі передбачений і датчик зовнішньої температури, що дозволяє зробити опалення більш економічним і разом з тим комфортним. Модель спроєктована таким чином, що пристрій практично не вимагає додаткового обслуговування. Для зручного контролю режимів роботи нагрівача на панелі управління передбачений вбудований дисплей.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Купити Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В
Усі ціни 13 →Електрокотел Kospel EKCO.L2M - 08 | 23 100 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.L2M 8 (170727) 170727 | 24 677 грн. |
Kospel Kospel EKCO.L2M-08 | 25 341 грн. |
Электрический котел Kospel EKCO .L2M - 08 погодозависимая автоматика | 23 499 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L2M-8 | 23 514 грн. |
Модификації Kospel EKCO.L2M 8
Ціни на Kospel EKCO.L2M 8 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2M 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 22 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 22 090 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В | від 22 250 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В | від 22 270 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В | від 22 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В | від 22 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 21 21 кВт 400 В | від 22 770 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 24 24 кВт 400 В | від 22 950 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 30 30 кВт 400 В | від 25 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 36 36 кВт 400 В | від 26 999 грн. | 13 пропозицій |