Електричний котел Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В
Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт
400 В
4 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
8 кВт 230 В / 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
30 кВт 400 В
36 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:18 кВт, площа ~ 144 м²
Використовується енергоефективний циркуляційний насос Wilo з частотним керуванням.
Для використання з бойлером непрямого нагріву потрібно додатково докуповувати триходовий клапан з сервоприводом і датчик зовнішньої температури. Дана модифікація йде без розширювального бака.
Всі характеристики
Характеристики EKCO.L2M 18
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В
Усі ціни 13 →Електрокотел Kospel EKCO.L2M - 18 | 23 313 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.L2M 18 (170730) 170730 | 24 964 грн. |
Kospel Kospel EKCO.L2M-18 | 24 964 грн. |
Электрический котел Kospel EKCO. L2M - 18 кВт погодозависимая автоматика | 23 699 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L2M-18 | 23 751 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kospel EKCO.L2M 18
Ціни на Kospel EKCO.L2M 18 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2M 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 22 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 22 090 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В | від 22 250 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В | від 22 270 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В | від 22 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В | від 22 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 21 21 кВт 400 В | від 22 770 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 24 24 кВт 400 В | від 22 950 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 30 30 кВт 400 В | від 25 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 36 36 кВт 400 В | від 26 999 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →