Електричний котел Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В
Електричний опалювальний котел з погодозалежним блоком управління Auraton 2021. Потужність нагріву досягає 15 кВт, при цьому передбачено шість ступенів потужності, що забезпечує можливість тонкої настройки температурного режиму, залежно від температури навколишнього середовища. Техніка добре справляється з обігрівом об'єктів площею до 120 м2. У цій моделі використовується одинарний теплообмінний контур, відведений під опалення.
Але при бажанні систему можна укомплектувати блоком ГВП, для чого потрібно лише докупити триходовий клапан і бак гарячого водопостачання. Електричний опалювальний котел Kospel EKCO.L2M 15 забезпечений так званим режимом простою. У цьому випадку обладнання буде щодня включатися на 2 хвилини, щоб підтримувати систему в працездатному стані. У теплий період року циркуляційний контур можна використовувати тільки для забезпечення ГВП.
Нагрівання теплоносія здійснюється в межах 20-85 °C. Максимальний тиск контуру циркуляції становить 3 бар. Котел отримав захист від перегріву і замерзання теплоносія. Робота нагрівача автоматично припиняється, якщо відбулося порушення циркуляції рідини. Наявність виносного датчика температури і програматора дозволяють зробити обігрів максимально ефективним і при цьому дуже економічним.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Купити Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В
Усі ціни 13 →Електрокотел Kospel EKCO.L2M - 15 | 23 313 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.L2M 15 (170729) 170729 | 25 180 грн. |
Kospel Kospel EKCO.L2M-15 | 25 341 грн. |
Электрический котел Kospel EKCO. L2M - 15 кВт погодозависимая автоматика | 23 699 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L2M-15 | 23 751 грн. |
Модификації Kospel EKCO.L2M 15
Ціни на Kospel EKCO.L2M 15 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2M 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 22 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 22 090 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 8 8 кВт 230 В / 400 В | від 22 250 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 12 12 кВт 400 В | від 22 270 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 15 15 кВт 400 В | від 22 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 18 18 кВт 400 В | від 22 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 21 21 кВт 400 В | від 22 770 грн. | 14 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 24 24 кВт 400 В | від 22 950 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 30 30 кВт 400 В | від 25 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L2M 36 36 кВт 400 В | від 26 999 грн. | 13 пропозицій |