Електричний котел Kospel EKCO.L3 4/6/8 8 кВт 230 В / 400 В
Kospel EKCO.L3 4/6/8 8 кВт
230 В / 400 В
8 кВт
230 В / 400 В
24 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:8 кВт, площа ~ 64 м²
Всі характеристики
Характеристики EKCO.L3 4/6/8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EKCO.L3 4/6/8 8 кВт 230 В / 400 В
Усі ціни 9 →Електрокотел Kospel EKCO.L3 - 04 / 06 / 08 | 25 013 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.L3-04/06/08 220/380 В 170745 | 27 366 грн. |
Kospel Kospel EKCO.L3-04/06/08 | 27 366 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L3-04/06/08 | 26 126 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.L3-4/6/8 | 24 650 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kospel EKCO.L3 4/6/8
Ціни на Kospel EKCO.L3 4/6/8 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L3 4/6/8 8 кВт 230 В / 400 В | від 24 650 грн. | 10 пропозицій | ||
Kospel EKCO.L3 12/16/20/24 24 кВт 400 В | від 24 700 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →