Проточний водонагрівач Kospel EPJ 5.5 Optimus
Kospel EPJ 5.5 Optimus |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EPJ 5.5 Optimus
Kospel Kospel Optimus EPJ-5.5 | 6 013 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel EPJ-5.5 Optimus (170693) 170693 | 6 205 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel EPJ-5.5 Optimus | 6 724 грн. |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Kospel EPJ 5.5 Optimus:
- Регулювання температури води величиною потоку
- Захист від бризок IP25 дозволяє встановити водонагрівач в душовій кабінці
- Напруга живлення — 230 В
- Модель EPJ 3.5 Optimus — потужність 3500 Вт
- Модель EPJ 4.4 Optimus — потужність 4400 Вт
Модификації Kospel EPJ 5.5 Optimus
Ціни на Kospel EPJ 5.5 Optimus |
---|---|---|---|---|
Kospel EPJ 3.5 Optimus | від 6 013 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel EPJ 4.4 Optimus | від 6 013 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EPJ 5.5 Optimus | від 6 013 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо