Навушники
Koss SB42
Відео 1Фото 5 |
Koss SB42 2020 рікзнімний кабель |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koss SB42
Усі ціни 25 →Навушники Koss SB42 Over-Ear 2*3.5 mm (193566.101) | 1 299 грн. |
Наушники Koss SB42 Over-Ear 2*3.5 mm 193566.101 | 1 127 грн. |
Наушники Koss SB42 Over-Ear 3.5 mm Black (193566.101) | 1 190 грн. |
Гарнітура Koss SB42 Over-Ear 2*3.5 мм (193566.101) 193566.101 | 1 299 грн. |
Навушники Koss SB42 Over-Ear 2*3.5 mm (193566.101) | 1 463 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →