Jabra Evolve 20 Stereo USB-A MS (4999-823-109)
Відео 2Фото 8 |
Jabra Evolve 20 Stereo USB-A MS 2021 рікEvolve |
|
Професійна накладна гарнітура з відкритою конструкцією чашок, яка входить до спеціалізованої серії бізнес-класу Jabra Evolve і відноситься до продуктів початкового рівня. Вся продукція цієї серії розроблена з єдиною метою – покращити якість спілкування по телефонному зв'язку. Для цього в ній використовується сучасний мікрофон професійного рівня з якісним шумом придушення, а сама гарнітура оптимізована для роботи з популярними платформами уніфікованих комунікацій на кшталт Microsoft Teams.
Тобто вона підтримує режим "Plug & Play" і не вимагає встановлення додаткових драйверів, тому користувач може зосередитися на діловому спілкуванні. Амбушюри зі шкірозамінника стильно виглядають, не втомлюють вуха протягом робочого дня і при необхідності можуть частково ізолювати користувача від навколишнього шуму. Система з кількох різнонастроєних мікрофонів разом із гнучкою конструкцією штанги забезпечують високу якість передачі промови. На відміну від більш статусних гарнітур Evolve, у цій моделі не передбачено бездротове підключення, використовувати можна лише кабель із адаптером USB A.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Купити Jabra Evolve 20 Stereo USB-A MS
Усі ціни 45 →Гарнітура Jabra Evolve 20 Stereo (4999-823-109) | 2 075 грн. |
Навушники Jabra Evolve 20 MS Stereo шкіра (4999-823-109L) 4999-823-109L | 2 517 грн. |
Гарнитура Jabra Evolve 20 MS Stereo Black (4999-823-109) 4999-823-109 | 1 897 грн. |
Наушники Jabra Evolve 20 Ms Stereo (4999-823-109) | 1 685 грн. |
Наушники Jabra Evolve 20 ms Stereo (4999-823-109) | 2 092 грн. |
хороша чутність, зручний пульт, немає дискомфорту при тривалому використанні підключення тільки USB Валерій O.: користуюся Jabra Evolve 20 Stereo USB-A UC більше року |
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Evolve 20 Stereo MS - модель оптимізована для роботи з Microsoft Lync
З мінусів тільки USB вхід, але є аналогічні моделі, в яких 3.5. вхід витягується з пульта управління, але при цьому ви втрачаєте функцію пульта.
З плюсів гарнітура йде в якісному чохлі, зручно носити з собою і не хвилюватися про безпеку. Для бізнес-цілей річ незамінна, для прослуховування музики і тільки є сенс подивитися інші варіанти.