Трансмісійне мастило Kroon ATF Almirol 60 л (11175)
Товар застарів 10 829 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: синтетичне; Об'єм (л): 60; Відповідність стандартам: Dexron IID/IIE/IIIF/IIIG/IIIH; Допуски виробників: MB 236.1/236.5/236.6/236.7/236.9; |
Kroon ATF Almirol 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kroon ATF Almirol
Ціни на Kroon ATF Almirol |
---|---|---|---|---|
Kroon ATF Almirol 1 л | від 262 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon ATF Almirol 5 л | від 1 305 грн. | 5 пропозицій | ||
Kroon ATF Almirol 20 л | від 4 826 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →