Телевізор Kruger&Matz H-32HD20 32 " (KM0232T)
Фото 6 |
Kruger&Matz H-32HD20 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Kruger&Matz H-32HD20 32 "
Телевізор Kruger&Matz KM0232-T3 | 6 853 грн. |
Телевізор Kruger&Matz KM0232T | 6 109 грн. |
Телевізор Kruger & Matz KM0232T5 | 7 462 грн. |
Телевізор Kruger&Matz KM0232T2 | 9 102 грн. |
anonim
2 березня 2019, 09:18
Как крепится "подставка" к телевизору. ("ножки") #
как крепится "подставка" к телевизору. ("ножки")
РекомендуємоПорівняти в таблиці →