Настільне кріплення Gembird MA-D1-02
Відео 1Фото 13 |
Gembird MA-D1-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MA-D1-02
Усі ціни 10 →Gembird MA-D1-02 | 713 грн. |
Кронштейн Gembird MA-D1-02 | 829 грн. |
Кронштейн для монитора 17-32" (до 9 кг) MA-D1-02 | 631 грн. |
Кронштейн Gembird MA-D1-02 (для 1-го монітора) 17-32" | 629 грн. |
Gembird 17-32" MA-D1-02 MA-D1-02 | 829 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →