Літня шина Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R
Відео 1Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R
Усі ціни 26 →Шина Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R | 4 501 грн. |
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121/119R | 4 752 грн. |
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121/119R | 4 840 грн. |
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121/119R | 5 812 грн. |
Kumho PorTran KC53 (235/65R16C 121R) | 4 614 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R
Ціни на Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 115R | від 4 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Kumho PorTran KC53 235/65 R16C 121R | від 4 501 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →